• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Automat + geo?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Assassinator
Wednesday 14 September 2011 - 23:33:37 Citovat
Host
Krásný večer přeji, mám udělaný celý automat (výměna oleje , filtru, těsnění...) Šlo to cca měsíc jako když je novej ale teď opět lehce cuká hůře si podřazuje atd. (Hladina oleje kontrolovaná). A slyšel jsem že jde přehrát jednotka nějaká aktualizace nebo co, že to vyřeší problém. Máte někdo zkušenosti?? Druhý problém, mám sjeté vnitřky zadních kol, levá strana víc a to cca po 3000 km. Tlak si hlídám pravidelně, mohlo by to být geometrií? (půl roku stará) nebo můžou mít vliv ložiska? Díky!
JardaB
Thursday 15 September 2011 - 07:01:39 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
U automatu si spis myslim, ze si to sedlo, jestli byla komplet repase s vymenou lamel, brzdiciho pasu - ten by mozna pomohlo seridit. Ze by se nejak tunil SW automatu jsem teda neslysel, je mozne, ze byly ruzne verze RJ... To by se stejne muselo projet, tezko si predstavit jak se ti to vlastne chova.
Gumy by se takhle sjizdet nemely, kontrolu geometrie bych zkusil kazdopadne. Jestli to mas hodne do A tak asi vymena silentbloku atd...

Jo ted ctu ze jen vymena oleje? Tak bych to zopakoval, protoze se normalnim zpusobem vymeni tak polovina, zbytek normalne nevytece.A pri te prilezitosti seridit brzdici pas. (funguje pro 1. a 2. stupen, aplikuje se rizene solenoidem PWM a docela na nem plynulost razeni zalezi)

[ Upraveno Thursday 15 September 2011 - 07:05:29 ]

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Assassinator
Thursday 15 September 2011 - 10:55:31 Citovat
Host
Díky! Zkusím znovu ten olej a ten brz. pás. Kola právě moc do A nejsou (napadlo mě jestly to nemůžou dělat podložky který tam jsou ((+2cm každá strana)) je fakt že jsem si toho všiml až po těch podložkách) Díky za rady! (Jdu cvičně umejt a naleštit OB...) _;
tonnydenny
Sunday 09 June 2013 - 13:22:37 Citovat
Host
tak to mas 100% tema podlozkama mel jsem dve omegy na jedne podlozky na zmenu roztece meli nejak 3.5cm plus nizsi pruziny a liskalo to kraje jako prase... kola jsem mel 17"na druhe omecce jsem mel jen pruziny a diesel 2.5td a zase jsem zaznamenaval rychle sjizdeni gum sice po cele delce ale proste se ty gumaky sjideli hooodne rychle jizda bezna

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1559 sec,0.1282 z toho dotazů.