• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klima-zapach ,jako zdechlou mys tam nekde mam :D
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Novak
Thursday 11 August 2011 - 19:39:04 Citovat
Host
Fakt nevim co mam delat,uz jsem pouzil ultrazvuk i cca + - 3peny do klimy a nic nepomaha,proste kdyz zapnu VENTILATOR(mam mechanickou 1-4 otaceni) tak hned zapacha a chce se me blejt a to nemusim zapinat ani klimu.A po zapnuti klimy vse zamrazi a pak je to v poho...Jinac uz jsem menil kabinovy filtr 2x dival jsem se i zrcatkem kolem kabinace(vedle spolujezce)a nic,asi tam mam zdechlou mys ,ale nevim kde.Mel jsem i auto na kanale a fokal jsem do hadicky co odtika ta klima,ale bez uspechuAuto jsem koupil v bazaru uz ho mam 2rok,ASTRA G 2003,combi.Nevite co mam vyzkouset nebo udelat?
toskey
Friday 12 August 2011 - 07:50:26 Citovat
Host
Jednou jsem přemýšlel,to nějak vystříkat roztokem sava,ptž savo nejlíp níčí bakterie a plísně. Chlor i se celkem dobře odpařuje,takže by to nemuselo po dvou slunečných dnech z klimy smrdet. Ale za tím jsem to nezkoušel...
vrgadaa
Friday 12 August 2011 - 16:26:16 Citovat
Host
taky by to mohlo byt utopeny auto po nejakych povodnich, v tom pripade vratit bazaru
JOB
Friday 12 August 2011 - 21:28:48 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
vrgadaa napsal ...

taky by to mohlo byt utopeny auto po nejakych povodnich, v tom pripade vratit bazaru


To v tom lepším případě. Taky jsem se byl podívat na auto ve kterém našli po týdnu majitele v garáži. No komu někdy odešel mrazák tak si to dovede představit.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Novak
Monday 15 August 2011 - 21:40:22 Citovat
Host
Tak do bazaru to asi nepujde vratit jelikoz uz to mam 2.5roku,zitra vyzkousim jestli me jde odtok odparovani,nebo nw co stim.A stim savem mozna to vyzkousim,ale mam strach ze by se neco mohlo stat elektroinstalaci.
NEMATE JESTE NEJAKE NAPADY?
JardaB
Monday 15 August 2011 - 21:43:36 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Copak elektroinstalaci, ale bal bych se, ze savo sezere hlinik...
Ja to jednou u Omegy propral poradne hadici s cistou vodou ze vsech stran (chcalo to vsude ale podlahu jsem pak vzal vysavacem a bylo to v lete, ne jako ted) a docela to pomohlo...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
NOVAK
Monday 15 August 2011 - 22:34:26 Citovat
Host
hm,tak asi savo neni dobra volba,tak to udelam take vodou.A to jsi strikal do vsech kanalku vetrani i vevnitr?
wisastar
Monday 15 August 2011 - 22:58:41 Citovat
Host
nebude u astry jednodussi to cele rozebrat a poradne vycistit? a bude klid...
NOVAK
Monday 15 August 2011 - 23:43:50 Citovat
Host
Slo by to,uz jsem se ptat v autodilne a rikal od 2000-5000,ze je to dost komplikovane pak vycistit a slozit.Zda se me to ze je to moc penez za ten ukon,ptal jsem se i v jinych ale rikle me to same,cenu jsem se uz neptal a dokonce i mechaneci rikali ze by dotoho nesli ze to jeste nedelali.TAKZE kdybych mel nejakej navod nebo neco tak bych to urcite nejak zvladl,docela jsem zrucnej ,ale bez navodu asi bych to nezvladl.ach jo co ted......
JardaB
Tuesday 16 August 2011 - 06:38:51 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ony tyhle HVAC boxy nejsou moc delany na rozebirani a skladani, to se orve vetsina uchytu a pak to ruzne improvizovat (teda manualni klima u Astry bude asi jednodussi nez automaticka u Omegy, ale zas nastavit spravne ty klapky bude asi problem) Proplachoval jsem to zespodu temi odtoky (mam tam 2 takze jednim dovnitr, druhym to valilo ven, neco bordelu z toho vyteklo, bral jsem to teplou vodou) a pak jsem vyndal ventilator a nasoukal hadici k vymeniku. Ja mel problem s tim, ze mi tam nejak naficelo listi protoze nesedel filtr a to furt smrdelo jak v listopadu v lese

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1733 sec,0.1380 z toho dotazů.