• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
naborana zadni cast+naprava
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jan
Tuesday 17 May 2011 - 12:32:45 Citovat
Host
Zdravim,mam ackovou omegu,a jedno jsem jel tak na vylet a najednou na takove blbe krizovatce do me vletel golch asi v 50KM/H zarazil mi celej zadni lem o 5,6 cm dovnitř a pohl mi napravou...Nevite jak mam takovou opravu resit ?? pujde naprava vymenit nebo sou hly i drzaky na kastli?bude potreba rovnaci stolica ? jak mam opravit ten lem ? Diky za rady a odpovedi
wisastar
Tuesday 17 May 2011 - 12:46:25 Citovat
Host
Jan napsal ...

Zdravim,mam ackovou omegu,a jedno jsem jel tak na vylet a najednou na takove blbe krizovatce do me vletel golch asi v 50KM/H zarazil mi celej zadni lem o 5,6 cm dovnitř a pohl mi napravou...Nevite jak mam takovou opravu resit ?? pujde naprava vymenit nebo sou hly i drzaky na kastli?bude potreba rovnaci stolica ? jak mam opravit ten lem ? Diky za rady a odpovedi


to je KO.... vubec to neres
misan26
Tuesday 17 May 2011 - 12:47:20 Citovat
Host
foto je mozny ..??
wisastar
Tuesday 17 May 2011 - 15:17:57 Citovat
Host
u omeg jsou zadky hrozne meky.. hlavne beckovy kombik... staci mala rana a zlomi se. V 50 kmh si to ani neumim predstavit... bude zlomena strecha atd... a pokud se hnula naprava tak se hnula cela podlaha.
vrgadaa
Tuesday 17 May 2011 - 17:04:57 Citovat
Host
tohle mam za sebou, borec nedobrzdil na krizovatce a rozrazil si chladic o kouli tazeneho zarizeni. Auto na prvni pohled nic nebylo, jen sly hure zavirat dvere-diky kouli nic rozbiteho. Nicmene kamos mechanik zvedl koberecek a koukl podivej. Tazny to preneslo do podlahy-ta se zkrivila a podle pojistovny totalka. Autu na prvni pohled nic nebylo a normalne jezdilo. Bylo mi ho lito (200konovej 3litr) anechal jsem to rovnat hydraulikou. Nestaci to tahat, je jeste zapotrebi tlacit zvrchu zaprenim o strop hydraulikou na prahy. Je otazka jestli to ma smysl. Ja bych se na to po zkusenostech vykaslal, nechal si vypaltit skodu od pojistovny a vzal jinou-pokud ti staci dvoulitr, tak tahleta je krasna neshnila (videl jsem ji na vlastni oci). Borec bvyl ochoten ji protahnout pres invalidu a zaridit stk na 2roky a protoze ma praskle predni okno, tak mozna to mozna stahne cenu dolu.
Odkaz
...
Pokud chces neco silnejsiho porad jsem nevzdal koupi 200 konoveho 3litroveho dualramu, takze budu mit asi na prodej vymazlenou 2,6ku ackovou v plynu
...
Problem je v tom, ze budou pravdepodobne korozi chycene nosniky a nejaky rovnani jim urcite neudela dobre. Zaver vzit prachy z pojistovny a vyhodit a koupit neco jineho
Jan
Wednesday 18 May 2011 - 16:02:27 Citovat
Host
Chlapi myslim ze zas tak horky to nebude,nenapalil do me primo,jen me ,,jakoby,, lizl ale naprava je hla 100% ...auto menit nechci mam v nem prozite urcite zazitky a mam k nemu BOHUZEL vytvoreny citovy vztah.takze tak jednoduchy to nebude !
wisastar
Wednesday 18 May 2011 - 16:30:51 Citovat
Host
Jan napsal ...

Chlapi myslim ze zas tak horky to nebude,nenapalil do me primo,jen me ,,jakoby,, lizl ale naprava je hla 100% ...auto menit nechci mam v nem prozite urcite zazitky a mam k nemu BOHUZEL vytvoreny citovy vztah.takze tak jednoduchy to nebude !


posli mi foto Email
Host
Wednesday 18 May 2011 - 17:47:14 Citovat
Host
nejde mi rozkliknout tvuj mail napis mi zkusebni mal na adresu : Email a ja ti obratem poslu fotky ! Diky
vrgadaa
Wednesday 18 May 2011 - 18:21:43 Citovat
Host
kdo chce kam..., ja mam ke svym autum taky citovy stav a a snazim se je udrzet v chodu, dokud se nerozpadnou, nebo je neumistim do dobrych rukou. Zalezi, jak moc je to pohly a v jakem stavu jsou nosniky. Ale je to 20 let stary opel, takze na 90 procent to je opravdu lepsi vyhodit a koupit jiny, alespon moje zkusenost je takova
mates
Wednesday 18 May 2011 - 20:27:25 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Rád bych upozornil, že se dá za malý peníz pořídit jedna kára a druhá k tomu na ND, nebo ji jen opravit - nechytá. Ten nefunkční je Dualram (vrgadaa právě zbystřil ) a nutno říci, že těchto aut je jak šafránu. Kdysi jsem v podobným seděl a je to bomba.
Odkaz
Odkaz

Až mi rupne v kuli totálně, zajedu do Němec pro něco podobnýho...ale tam zachovalý kousky ceněj na cca 5k EUR __;
Odkaz
Odkaz



Lexus RX 350
Honda Crosstourer

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1554 sec,0.1208 z toho dotazů.