• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
věc pod sedačkou
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Monday 04 April 2005 - 08:38:45
Host
čus včera sem zjistil, ľe mám pod oběma sedačkama nějakou věc...je tam takový spojený konektor a kabely a pak jeątě nějaká věc do které by měl přijít kabel zapojit. nevít někdo co to je?
pr»ka
Monday 04 April 2005 - 08:59:10
Host
Jestli myslíą ty válečky ,tak to jsou patrony ,mám takový pocit, ľe k pásům, při spuątění airbagů.Přeju ti aby ty patrony byly tak jak jsou ,po celou dobu co to auto budeą mít
Lib
Monday 04 April 2005 - 09:45:59
Host
no ty predpinace (pyrotechnicke ) jsou opravdu soucast bezp. zarizeni a maji zaukol ta pritisknout k sedacce. Ovsem neni pod sedackou jeste konektor na airbagy nebo neco takovyho? Mam tuseni Kazdopadne jsou tam jeste vydechy teplyho vzduchu, ale ty jako konektor nevypadaji
biL
Monday 04 April 2005 - 09:48:52
Host
předpínače pásů jsou jasný - kdyľ máą zapnutý pásy, tak tě přitáhnou k sedačce, abys neąel proti nafukujícímu se airbagu. daąlý konektor je moľná příprava na boční airbag. - Moje teorie.
SCULLY
Monday 04 April 2005 - 10:13:15
Host
Pod sedačkou je jeden velký konektor z kterého jsou rozvedeny předpínače pásů (váleček-pyropatrona délky asi20cm pr.asi 2.5cm je z boku na sedadle a je k němu to do čeho zacvakáváą pás) nebo boční airbagy nebo výhřev sedadel.
maniac
Monday 04 April 2005 - 10:28:44
Host
jo díky ty patrony tam mám taky ale ze strany pak ten konektor by mohl být k těm patronám a pak je tam jeątě taková věc s tím otvorem na dľeka a boční vaky mám také a vyhřívání sedadel by to mohlo být ale nemám na to přepínač a ani asi sedadla....takľe je to stejně k ničemju...
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1877 sec,0.1577 z toho dotazů.