• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vypínající se rádio při zahřátí motoru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
žeňďa
Sunday 02 January 2011 - 16:39:19 Citovat
Host
Zdravím, mám dotaz a zatím jsem nikde tento problém nenašel. Mám Corsu 1,7D a pokud zapnu rádio, tak normálně funguje, problém mám v zimě, když zapnu topení, tak jakmile se auto zahřeje, ventilátor mám třeba jen na 2.stupeň, tak se rádio samo vypne, někdy se po chvíli zase zapne, ale spíš už se nezapne, musím ho po chvíli zapnout zas ručně, ale problém se po chvíli opakuje, takže se mi rádio zase vypne...., může někdo poradit, kde by mohl být problém, jestli nějaká pojistka nebo tak něco????? Díky za odpověď.
DADA
Sunday 02 January 2011 - 17:56:26 Citovat
Host
co je to za radio? spis mi to prijde, ze v něm ohřátím vzduchu začne kondenzovat vlhkost. Co to dělá po delší době? Třeba hoďku po ohřátí? to už by mělo být suché
žeňďa
Sunday 02 January 2011 - 18:22:38 Citovat
Host
rádio je to orig. Blaupunkt CAR 300, dělá to i když je to zahřátý hodinu, jakmile se vypne, tak po chvíli ho můžu zase zapnout ručně, někdy naskočí samo, ale zase jen na chvíli..... Původní majitel říkal, že mu to taky dělalo, ale neřešil to.
JOB
Sunday 02 January 2011 - 18:35:07 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Když se vypne a strčíš prsty do otvoru pro kazetu je tam velké teplo nebo né ? Je možné že někde vypadla hadice co rozvádí vzduch a funí to na rádio,jednou se mi to stalo u VW

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

žeňďa
Sunday 02 January 2011 - 20:45:07 Citovat
Host
No prsty jsem tam dávat zatím nezkoušel, ale můžu to zkusit. Nedávno jsem měl ale rozdělaný panel od topení a žádné volné hadice jsem si tam nevšiml
ciba
Sunday 02 January 2011 - 20:45:52 Citovat
xladas
Uživatel #2032
Registrován: Saturday 10 April 2010 - 19:25:36
Příspěvků: 594
radio se prehrejva...to se stavalo tatovi na sluzebni felicii pick up mel tam blaupunkt a dycky ho privrel v lete na chvilku do okynka pak zase hodku ok:Da takhle porad dokola:D

Vauxhall Omega B sedan 2.5V6 1997(žába),
Opel Omega B combi 2.5TD na ND1997 (Čertík)
Diagnostika Opel a Ford Praha a okoli, kdyby nekdo chtel Mantzel box tak SZ...
žeňďa
Sunday 02 January 2011 - 21:19:54 Citovat
Host
No tak s tím asi nic neudělám , zkusím to rádio vytáhnout a třeba profouknout vzduchem a uvidíme

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1287 sec,0.1005 z toho dotazů.