• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
konektor na zapalovac
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Nepto
Thursday 31 March 2005 - 16:49:35
Host
Zistil som, ze mi nefunguje konektor na zapalovac. Pichol som tam totiz nabijacku na mobil a nenabijala. V com moze byt problem? V konektore? V poistkach? Ako sa vlastne ten konektor oficialne vola? Da sa niekde kupit? Je to univerzal pre vacsinu aut, alebo ma OPel specialny? Vdaka za odpovede.
klubo
Thursday 31 March 2005 - 17:19:40
Host
no určitě nebude vadná zásuvka zapalovače, buď je přeruąenej kabel a nebo spíą pojistka
Mike
Thursday 31 March 2005 - 17:45:25
Host
v 90% funguje aľ po zapnutí klíčku do polohy kde se rozsvítí kontrolky.
Pak jestli pouľíváą i zapalovač, tak bývá vnitřek vyhřátý a nabíječka tam nenajde kontakt. Je třeba vyčistit, ale při vyndaném klíčku, riziko zkratu je tu značné !!!
Větąina nabíječek na mobil, má ve spodním čudlu schovanou pojistku, tak jestli nemůľe být chyba tam - zkusit na zdroji nebo v jiném autě.
Hoost
Thursday 31 March 2005 - 17:47:02
Host
A funguje nabijecka na mobil???
riwal
Thursday 31 March 2005 - 18:51:07
Host
Nepto195.168.29.2 napsal ...
Zistil som, ze mi nefunguje konektor na zapalovac. Pichol som tam totiz nabijacku na mobil a nenabijala. V com moze byt problem? V konektore? V poistkach? Ako sa vlastne ten konektor oficialne vola? Da sa niekde kupit? Je to univerzal pre vacsinu aut, alebo ma OPel specialny? Vdaka za odpovede.



Pokud funguje zapalovač, máą z půlky vyřeąenej problém. Hodně nabíječek do zapalovače nejsou ideální a musíą s nima vexlovat aby chytli kontakt - mám origoą od Siemens a je to stejný.
Takľe pokud funguje zapalovač, nehledej nikde nic a problém je v nabíječce, buď pojistka, jak tu někdo psal nebo nedosáhne na kontakt.
riwal
Thursday 31 March 2005 - 18:52:28
Host
Jo a u VeBe musí bejt zapnutej klíč zapalování, bez toho to nemaká.
Anonymní
Thursday 31 March 2005 - 20:15:03
Host
Zapalovac mi nefunguje, co mi ani nikdy nevadilo, lebo nefajcim. Ta nabijacka, myslel som, ze nefunguje, ale ked som ju tam poriadne zatlacil tak som zrazu na mobile videl, ze "Charging", ale po par sekundach to zase zmizlo a dostalo sa do povodneho stavu (nenabijalo sa). Faktom je, ze ta nabijacka tam moc nepasuje, je to skor ako past na oko. Ale ludia mi vravia, ze to je standard, ze to tak ma byt...

Nepto
riwal
Thursday 31 March 2005 - 20:19:45
Host
Jasně tu nabíječku hoď z vokna, taky jsem takovou měl a do zapalovače byla dlouhá a musel bys jí tam neustále tlačit a drľet aby to fungovalo.
biL
Thursday 31 March 2005 - 21:08:37
Host
pravda pravdoucí některý nabíječky stojej za velký kulový a v zapalovačích nepouľitelný
Yper
Friday 01 April 2005 - 09:39:38
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Páínové pozor, on současně řekl, ľe mu zapalovač také nefunguje (i kdyľ mu to nevadí, protoľe nekouří).
Po čase je to problém vąech zapalovačů.
1) Vypni zapalování, aby do něj neąel proud
2) vyjmi zapalovač a objímku vyčisti od nečistot
(třeba malým ąroubováčkem vyąkrábej)
3) Vąimni si, ľe v objímce jsou po jejích stranách
prořízlé takové prolisy - tyhle prolisy malým
ąroubováčkem nepatrně vypáč k sobě - do středu
objímky
4) celou objímku prostříkni sprejem na odstranění
zoxidovaných částí - Kontaktol a vytři do sucha.
5) Pak by ti měl fungovat zapalovač a kdyľ bude
fungovat, tak závada je jiľ jen v pouľitém typu
konektoru k nabíječce.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1479 sec,0.1161 z toho dotazů.