• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Meriva :: MERIVA :: Meriva elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Meriva 1.6 16v
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Gustav
Wednesday 13 October 2010 - 00:06:09 Citovat
Host
Ahoj mam merivu a mam problem , někdy při startování točí a nechytne a někdy ano(po delší jízdě nechitne až tak za pul hodiny) měl jsem to napíchlé na diagnostice a tam mě řekli že je v hájí jednotka že dává impuls do sviček a má dávat ještě do čerpadla a tam někdy nedá. Pry 20000 tis oprava,zdá se mě to ale divné nikdo mě nezaručí že jí koupím a ono to bude fungovat. Někdo zasříká že to muže být immobiliserem.Myslím si že existuje východisko jak s tím vyzráz a né za 20000 tis kč . Děkuji za INFO či POMOC muj mejl je Email nebo 773654846
p.s.
Wednesday 13 October 2010 - 18:03:53 Citovat
Host
hele pokud je problém stim že to nespouští čerpadlo tak najdi relé čerpadla a ten drát co de s počítače na cívku relé čerpadla prostě ukostři čerpadlo se ti rozběhne pokaždé jak zapneš klíček nebo vyndej relé najdi konektor plusového přívodu do čerpadla a přived na něj plus12V po klíčku sám to mam na svý VB přepojený co mam auto najel sem cca 65000km bez problémů.
pokud by byl v háji imobilizér tak by ti po otočení klíčku blikala kontrolka motoru.
a pokud by přeci jen byla v háji ŘJ tak jí sežen ale komplet na vrakovišti ŘJ,IMMO a aspon jeden funkční čip s klíčku ja to sehnal v plzni za 5000kč a vyměnil si to sám je duležitý aby to vše bylo z jednoho vozu téhož typu motoru co máš ty
jinak možná trochu mimo mísu co takhle čidlo kliky skoušeli ste jiný?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1495 sec,0.1181 z toho dotazů.