• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Cyklovač stěračů
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Brouček
Friday 25 March 2005 - 20:54:05
Host
Lib napsal ...
Co jsem vydedukoval z vebe - "cyklovacem" je obycejny hloupy relatko se trema vstupama - zem, ovladani sterace, vstupni signal. A jelikoz sterace cykluji podle rychlosti vozidla, tak bude logika nekde mimo. Takze obycejna vymena relatka proste imho nepujde

Měl jsem na mysli výměnu časového relátka-multitimeru,který má vývodů(kontaktů) 6. Má stejné funkce, jen tam je ten rozdíl v moľnosti cyklování.Samozřejmně obyč. relátko by vůbec nepomohlo.Jak mohou stěracě cyklovat podle rychlosti vozidla?Mám vectru krátce a tak se učím.Co jsem měl moľnost vyzkouąet, tak cyklovač mně funguje tak , jakou nechám časovou prodlevu mezi první a druhým pohybem páčky na stěrače do polohy cyklovače.
Porovnal jsem zapojení cyklovače na VA a Kadettu v knihách JAK NA TO, a řekl bych ľe je totoľné.
[ Upraveno Pá bře 25 2005, 09:21 ]
NIO
Saturday 26 March 2005 - 08:19:33
Host
Brouček napsal ...
Lib napsal ...
Co jsem vydedukoval z vebe - "cyklovacem" je obycejny hloupy relatko se trema vstupama - zem, ovladani sterace, vstupni signal. A jelikoz sterace cykluji podle rychlosti vozidla, tak bude logika nekde mimo. Takze obycejna vymena relatka proste imho nepujde

Měl jsem na mysli výměnu časového relátka-multitimeru,který má vývodů(kontaktů) 6. Má stejné funkce, jen tam je ten rozdíl v moľnosti cyklování.Samozřejmně obyč. relátko by vůbec nepomohlo.Jak mohou stěracě cyklovat podle rychlosti vozidla?Mám vectru krátce a tak se učím.Co jsem měl moľnost vyzkouąet, tak cyklovač mně funguje tak , jakou nechám časovou prodlevu mezi první a druhým pohybem páčky na stěrače do polohy cyklovače.
Porovnal jsem zapojení cyklovače na VA a Kadettu v knihách JAK NA TO, a řekl bych ľe je totoľné.


ale elktronika VEA a VEBE je uplne odlisna.
Brouček
Saturday 26 March 2005 - 08:27:35
Host
Nio- tak to jsem vůbec netuąil, měl jsem za to ,ľe to bude od jednoho výrobce stejný
Lib
Saturday 26 March 2005 - 09:00:01
Host
stejny by to mohlo byt u faceliftu, ale vebe je od vea temer uplne jiny auto
[ Upraveno So bře 26 2005, 09:04 ]
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1983 sec,0.1463 z toho dotazů.