• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
plechový zvuky ze střechy
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
MikeF
Thursday 17 March 2005 - 16:09:21
Host
Zdarec palec opláci,mám takový malinký, ale přeci jenom nepříjemný problém. Při jakýmkoliv otřesu(startování, zavírání dveří, atd) se z pod střeąního tapecírunku ozývájí otřesný plechový pazvuky, jako kdyby na sebe naráľely dva plechy. Kdyľ přimáčknu tapecírunk ke střeąe, tak to samozřejmě přestane. Takľe bych to rád sundal a mrkl se na to, ale připadá mi, ľe bez kudly to asi nepůjde...:-((. Nemáte s tím někdo zkuąenosti, jak to sundat??? (auto nemá ąíbr)Díky za rady MikeF
Multec
Thursday 17 March 2005 - 17:21:21
Host
Cau!-odděláą,sluneční clony,přední sloupky(sou tam nacvakany) pak povolíą ąrobky na středních sloupcích(sou pod záslepkou,demontujeą madla ve stropě,vzadu taky povolíą ąroby pod záslepou-tu liątu u zadního okna stáhni dolu-je tam jen nasunuta,no a pak uľ to srľí jenom na těsnění dveří-je to hračka!
Anonymní
Monday 21 March 2005 - 17:02:26
Host
To Multec- Díky za radu,
hned jsem to o víkendu zkusil. Fakt to byla hračka, ąlo to v naprosté pohodě, ale skončil jsem u plastovejch krytek na ochrannou sí» (dvě za předníma a dvě za zadníma sedačkama). Nikde jsem tam neviděl ąroubky a ani se mi nezdá, ľe by to ąlo zacvaknout. Zkusím to na druhý pokus v sobotu, snad se mi bude dařit.
MikeF
NIO
Monday 21 March 2005 - 20:03:27
Host
Anonymní62.209.223.94 napsal ...
To Multec- Díky za radu,
hned jsem to o víkendu zkusil. Fakt to byla hračka, ąlo to v naprosté pohodě, ale skončil jsem u plastovejch krytek na ochrannou sí» (dvě za předníma a dvě za zadníma sedačkama). Nikde jsem tam neviděl ąroubky a ani se mi nezdá, ľe by to ąlo zacvaknout. Zkusím to na druhý pokus v sobotu, snad se mi bude dařit.
MikeF


na sloupcicj to staci jen oddelat nahore. apak tyhle drzaky na sit normalne vycvaknout.. priprav si nejlepe 1. tubu stmelem nebo silikonem. ja doporucuji lepidlo na okna budes prilepovat vyztuhy strechy. !! z obou stran. doprostred vyztuhy dej maly spalik aby se odtyhla od strechy. pka pokraji nacpi tmel a spalik vyndej a primackni.
Praetor
Tuesday 22 March 2005 - 02:30:27
Host
me to ceka taky .... drnca a drnca
ms
Tuesday 22 March 2005 - 06:48:56
Host
mne tiez a strasne to znie, docista ako plechova krabica a nie vebe, takze to skusim tiez.
Anonymní
Wednesday 23 March 2005 - 00:37:22
Host
Dělal jsem to vloni v létě na caravanu (ten je na to asi náchylnějąí). Je to přesně jak píąe Nio - je to utrľený plech střechy od výztuh. Kupodivu jsem zvolil naprosto stejný postup, důleľité je vytvořrit mezeru mezi plechem a výztuhou, aby bylo kam ten tmel natlačit (vytvoří tak mezivrstvu, která jednak tlumí a taky fixuje / lepí). Mně se na to osvědčily dřevěné kolíčky na prádlo, které jsem rozebral na dvě půlky - ten klínek krásně odtlačí plech od výztuhy (rovnou stanu je lepąí dát na plech střechy), doporučuju klínky na několika místech z obou stran výztuhy.
Jinak oddělání tapecírunku není ľádný problém, na to přijdeą.
benji
Wednesday 23 March 2005 - 00:39:52
Host
Odhlásilo mě to, uľ to zase blbne, ten předchozí příspěvek jsem byl já.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1417 sec,0.1137 z toho dotazů.