• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nehrající fungující rádio CDR 500 - Vyřešeno !!!!
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Honza - Jan
Thursday 26 February 2009 - 17:14:45 Citovat
Host
Ahoj,

mám problém s rádiem CDR500 ve Vectře B, přestalo hrát. Nejde z něj žádný zvuk, ani z rádia, ani z CD a ani z pevné handsfree Nokia. Při ovládání z volantu nebo na přístroji vše funguje (přepínání stanic, RDS, signalizace telefonu atd.), jenom nevydá ani zvuk. Samotný přístroj jsem zkoušel u kámoše v Zafiře a tam funguje správně (bohužel jsem nevyzkoušel jeho CAR 400).
Rádio jsem vyndal a přeměřil repro (všechny měly cca 4 ohmy, kromě pravýho zadního, který měl 7,5).
Už mě vůbec nenapadá, kde by mohl být problém, protože předpokládám, že repro jsou zapojeny přímo do rádia.
Díky za nasměrování


[ Upraveno Sunday 15 March 2009 - 19:22:27 ]
qpc
Thursday 26 February 2009 - 20:23:19 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
myslim,že si s tim poradí každej slušnej servis autorádií,občas odešel ten koncový výstup..,nebo je v pytli jakákoliv součáska integrovaného zesilovače signálu,pak to na funkčnost nemá vliv..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Martas
Thursday 26 February 2009 - 20:29:12 Citovat
Host
qpc napsal ...

myslim,že si s tim poradí každej slušnej servis autorádií,občas odešel ten koncový výstup..,nebo je v pytli jakákoliv součáska integrovaného zesilovače signálu,pak to na funkčnost nemá vliv..



Ale on pise, ze v jinym aute to hraje takze problem bych hledal v kabelazi a nebo jestli neni nejaky problem treba v konektoru kterej se jevi jako zacvaklej ale neni ....
Honza - Jan
Thursday 26 February 2009 - 23:09:05 Citovat
Host
Konektory jsou vsechny tri jako jeden ingot, takze nemuze jeden vypadnout. Navic to fungovalo a pak nejednou prestalo. Kabelaz k repro jsem promeril. Prave proto mi to nedava smysl a tapu
qpc
Thursday 26 February 2009 - 23:18:38 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Martas napsal ...

qpc napsal ...

myslim,že si s tim poradí každej slušnej servis autorádií,občas odešel ten koncový výstup..,nebo je v pytli jakákoliv součáska integrovaného zesilovače signálu,pak to na funkčnost nemá vliv..



Ale on pise, ze v jinym aute to hraje takze problem bych hledal v kabelazi a nebo jestli neni nejaky problem treba v konektoru kterej se jevi jako zacvaklej ale neni ....


přehlédl jsem.Pokud to tedy jinde hraje,chyba je jen v rozvodu kabelama po autě..jiná možnost neni,kabel jdou k repro.Tak je mezi dveřma a konektorem od rádia měřákem,,prozvon,,..a uvidíš jestli jdou opravdu


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Darry
Friday 27 February 2009 - 00:21:44 Citovat
Host
Píšeš, že k tomu máš připojený handsfree, podle me může být pořád zapnutej mute jakoby jde pořád s handsfree 12V, ktery jde na utlumovej kontakt radia. To by mohla být jedna s možností, protože pokud to jede jinde nevidim duvod proč by to nemělo jet u Tebe.
legionar
Friday 27 February 2009 - 06:24:47 Citovat
Legionar kouká

Uživatel #1
Registrován: Tuesday 23 September 2003 - 21:39:25
Příspěvků: 1263
Taky bych řekl že to bude něco přes ten telefon , ja bych to zkusil odpojit a pak se uvidí



Opel Vectra GTS 2.8 Turbo
Honza - Jan
Friday 27 February 2009 - 09:42:15 Citovat
Host
Me prave mate, ze pokud zacnu volat, tak na disleji se objevi naprosto normalne "MESSAGE". Cili signal na odpojeni radia prijde korektne az pri pouziti handsfree.

Je to zahada
Honza - Jan
Friday 27 February 2009 - 09:44:47 Citovat
Host
Handsfree ma svoji vlastni pojistku, nebo se na neco napojuje?
Kam se handsfree obvykle dava, kde ho najdu?
Honza - Jan
Sunday 15 March 2009 - 18:56:53 Citovat
Host
Vyzkousel jsem v aute CAR 400 - hrala, CDR 500 ne.
Problem byl v jednom reproduktoru, mel mensi impedanci (3.7) nez ostatni (4,5). Proudova ochrana v 500 to odpojila, 400 ne.
Repro vymeneno, hraje to

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2515 sec,0.1976 z toho dotazů.