• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Po zařazení rychlosti Corsa 1.7D nejede.
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
MIRDA
Sunday 04 January 2009 - 10:20:16 Citovat
Host
Zaradit jdou vsechny rychlosti ale auto se nerozjede.Udelalo mi to pri jizde kdy jsem zastavil na semaforu a uz se nerozjel.Pry to muze byt spojka ale pry take uvolneny (ztraceny) cudlik (pojistka) kdesi u prevodovky -->toto se stalo memu známému u Corsy a opravili mu to v Brne v servisu ale ten servis uz pro velky pronajem neni.
Díky za rady.Mozna bych dokazal sam ten cudlik opravit. Mirda
Martas
Sunday 04 January 2009 - 10:25:57 Citovat
Host
Je to Corsa C nebo D ?

Spojkovy pedal jde seslapnout stejnou "silou" jako ptredtim ?
MIRDA
Sunday 04 January 2009 - 11:24:44 Citovat
Host
Ach jo je to CORSA B 1.7D r.v.1996 (model 1997).Spojkovy pedal jde seslapnout uplne stejne jako kdyz auticko jezdilo normalne.Jo zavade predchazel jev,ze nesel zaradit zprvu 2.stupen a pak po 10km na semaforu se uz auto nerozjelo ikdyz jsem mohl zaradit jakykoliv stupen.Vypnul jsem motor ,znovu nastartoval a stejne po zarazeni 1.stupne auto stalo a nehlo se.Mirda
JOB
Sunday 04 January 2009 - 11:32:51 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Jestliže ti jdou řadit kvalty tak že cítíš že tam ten kvalt skočil a nejede to tak to bude spojka.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

MIRDA
Sunday 04 January 2009 - 19:45:38 Citovat
Host
Tak ted jsem z toho jelen.Chci si nechat odtahnout CORSU s vyse uvedenou zavadou.Nic se s ni nedelalo jen obalena snehem,nastartovala na drb jako vzdycky a kdyz servisak z odtahovky sedl a zaradil 1.stupen tak jela.Nedokazal mi to vysvetlit,sam se tomu divil.Rikam,ze kdyby to jelo tak nevolam zbytecne odtahovku.Projizdel s ni asi 15km brutalni jizdou a Corsa radila a jela slak.Ja s ni ted ujel dalsich 50km a jela a radila uplne normalne.Mam obavy aby se mi tato situace neopakovala.Zavada tam urcite bude ale nevim kde a na koho se obratit (Opel servis nemyslim - mam spatne zkusenosti).Jsem z Brna.Diky Mirda
Martas
Sunday 04 January 2009 - 19:52:06 Citovat
Host
Tenhle motor ma mechanicky oovladanou spojku, zkus na strane u prevodovky "serizovat" spojku obema smery zda bude na pedalu a na jizde/razeni poznat nejaka zmena. Podle toho cos popisoval by to ukazovalo na nejakou komponentu spojky (lamela, pritlacny kotouc, spojkove lozisko). Muze byt ze jiz mas poskozen pritlacak/lozisko ktere zustalo zaskocene a manipulaci se uvolnilo.
MIRDA
Thursday 08 January 2009 - 18:52:28 Citovat
Host
Tak to nebyla vypadla segerovka.Dal jsem Corsu do autoservisu pana Businy v Kohoutovicich a ten zjistil,ze lozisko i pritlacak maji velke vule a ze se pritlacak zasekl ,dale ze i lamela ma ryhy a tak vymenil celou sadu spojky (VALEO 4600kc) a ted to supajdi zatim perfektne.Mirda

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1320 sec,0.1007 z toho dotazů.