• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Snímač úhlu natočení volantu.
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Bram
Friday 28 November 2008 - 21:47:07 Citovat
Host
Zdravím . Nevíte náhodou kde hledat u VC tenhle snímač. Píše to chybu Snímač úhlu natočení volantu porucha funkce. Ze začátku začlo svítit ESP pak se rosvítí porucha řízení, a následně začali zlobit blinkry. Nevypnou při srovnání kol, ale až při mírném přetočení. Vygůglil jsem schéma nějakýho auta, kde je ten snímač přímo na hřídeli volantu, ale kdoví jak to je tady. Je to VC 2.2 DTI 2004. Předem dík za info
L.u.k.e
Saturday 29 November 2008 - 11:53:47 Citovat
Host
Je to primo na prevodce rizeni, v miste, kde do ni vede ridici tyc a trubice s hydraulikou. 3 pinovej konektor
Bram
Saturday 29 November 2008 - 12:33:01 Citovat
Host
Dík moc. Nevíš náhodou jak je to složitý. Zmáknu to s kámošem v servisu, nebo radši do opla.
Bram
Saturday 29 November 2008 - 13:01:35 Citovat
Host
Tak člověče nebyl jsem línej a šel jsem se na to hned mrknout, ale tam žádný kabely nevedou. Na tej převodce je sice takovej oválnej průlis jako kdyby tam kdysi nějaký čidlo bylo, ale je to normálně zaslepený. (originál) Zrada, asi to bude někde pod volantem. Přesto dík za snahu.
L.u.k.e
Monday 01 December 2008 - 11:31:07 Citovat
Host
Covece zrada teda, mrknu na to jeste jednou....
L.u.k.e
Monday 01 December 2008 - 11:47:12 Citovat
Host
Tak jo, ma to byt na prevodce rizeni, - Motorovy prostor-teleso rizeni. Na sloupku rizeni to ma treba Astra G.
Bibas
Monday 01 December 2008 - 19:40:26 Citovat
Host
Tohle řešil (a vyřešil) před časem Romík na své VeC, Y22DTR. Odkaz
Bram
Tuesday 02 December 2008 - 22:19:17 Citovat
Host
Tak jsem byl v oplu na diagnostice. "Diagnóza" CIM modul. Samozřejmě dle výbavy ten nejdražší. Cena 15 400,- 10 % sleva v nějaký akci + práce. Asi mě vomejou. Kdyby jste měl někdo náhodou nějaké lepší (levnější ) řešení, tak mi dejte vědět. Budu jedině rád.
L.u.k.e
Wednesday 03 December 2008 - 01:58:59 Citovat
Host
Zkus se zeptat na cenu zde Odkaz , pak jedine vrakac. To by me trefilo
Bram
Monday 19 January 2009 - 13:16:42 Citovat
Host
Když už jsem tu prosil o radu, tak sem hodím i svou malou zkušenost s tím modulem sloupku řízení. Nějak jsem se nemoh dokopat to nechat vyměnit, poněvadž mě to zas tak nějak moc neprudilo. Blinkry se srovnali a začli fungovat jak maj, jen to ESP zlobilo. No a z ničehož nic uhodily mrazy jako prase. Večer vykouknu z okna a auto před barákem. Do tý klády se mi nechtělo, tak si řikam zejtra ráno nikam nejedu nechám to venku. No a odpoledne nasednu, jedu do Varů a ejhle kontrolka ESP nic. Rosvítila se až při cestě zpátky. Cca 65 km. Tak jsem to nechal venku další noc (-18) a je po problému. Všechno maká jak má už druhej tejden. Jen při zkoušce jestli to ESP funguje jsem se málem přerazil, páč to opravdu chvíli trvá než se to utrhne _; Zřejmě tam byla nějaká vlhkost a ta asi vymrzla nebo co. Každopádně to drží už druhej tejden tak jsem rád.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2964 sec,0.2380 z toho dotazů.