• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klima Vectra 1,6 16v
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Micha
Monday 14 March 2005 - 11:09:16
Host
Zdravíčko pánové,potřeboval bych radu. Jak poznám funční klimu u tohoto modelu.Seděl jsem v tom autě a kdyľ jsem pustil klimu tak otáčkoměr nějak nereagoval.Dá se to poznat jeątě nejak jinak nebo je to ok? Díky
Red_Dwarf
Monday 14 March 2005 - 11:34:56
Host
Poznáą to třeba tak,ľe ji zapneą a vlezeą do motoru a tam vedle vzduchového filtru vedou takové kovové trubky.Po deląí jízdě s klimou jsou orosené a téměř hned jsou výrazně studené.Tak třeba tohle je jeden způsob
Lib
Monday 14 March 2005 - 11:41:39
Host
no hlavne to jde fakt poznat na tom motoru, 1.6ka ma co delat se samotnym autem, takze zapnuti klimy se na ni projevi o to razantneji. Pripadne pokud je tam palubni PC, tak by se mela zvysit spotreba (i na volnobeh). Co se tyce otacek, uz si nevzpominam, jestli se to projevuje na zvysenych otackach volnobehu, ale dozajista lze sepnuti cerpadla pozorovat jak vizualne (klesnou chvilkove otacky) tak sluchove (motor jakoby chtel zdechnout), ale to vsechno opravdu jen chvilkove.
Anonymní
Monday 14 March 2005 - 12:01:41
Host
Díky chlapy.Zkusím to jeątě podle Vaąich rad.
NIO
Monday 14 March 2005 - 19:53:55
Host
Anonymní172.31.0.77 napsal ...
Díky chlapy.Zkusím to jeątě podle Vaąich rad.


manualni nebo digi ???
v kazdem pripade kdyz si otevres kapotu a budes poaslouchat tak kdyz ji zapnes tak to tam dost cvakne jak sepne elmagnet spojka.

u automaticke se ted nemusi vubec sepnout . pokud je prumerna venkovni teplota po +5 stupnu tak se u vubec neroztoci. je to ochrana kompresoru, i kdyz na nic.
Mike
Monday 14 March 2005 - 22:28:01
Host
Takhle ovąem v zimě nesepne ani manuál.
Aspoň mně ne. Jakmile se oteplí tak normálně cvaká.
Anonymní
Thursday 17 March 2005 - 11:36:27
Host
Je to manuál. Jeątě to zkusím dneska,protoľe se uľ oteplilo a mělo by to začít cvakat.Teda aspoň doufám ľe to začne.
Yper
Thursday 17 March 2005 - 11:45:17
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
U mého ropáčka je po vypnutí tlačítka ECO (tedy zapnutí klimy) jasně slyąet a na vibracích cítit asi do 2 vteřin, jak se motor oklepe - neľ mi ŘJ přidá ą»ávu.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymní
Thursday 17 March 2005 - 12:19:51
Host
Yper napsal ...
U mého ropáčka je po vypnutí tlačítka ECO (tedy zapnutí klimy) jasně slyąet a na vibracích cítit asi do 2 vteřin, jak se motor oklepe - neľ mi ŘJ přidá ą»ávu.

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2226 sec,0.1615 z toho dotazů.