• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika :: Re: redukce na autorádio
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
tomino
Odeslal: Tuesday 30 January 2007 - 23:11:15
Ahojda máte někdo někoho nebo nějaký odkaz jak prohodit originál rádio za normální myslím ISO kostky? Vím že musí být redukce ale to jo ranec. __; Umí to někdo za pár kaček? Email
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Friday 07 May 2021 - 11:32:18

Zdravím, sice staré téma, ale nedávno jsem ISO kupoval přes: Odkaz tak kdyby někdo hledal, tak mrkněte, ceny jsou poměrně levné)) ikdyž díky inflaci, asi né tak jako v roce 2007
JardaB
Odeslal: Tuesday 13 March 2007 - 20:16:57

No me to i napadlo, ale nechtel jsem to dok.rvit... Navic jsem ty konektory mel v supliku a bylo potreba prehodit 2 draty. Jeste k tomu zrovna u myho radia jsou ty konektory vlevo a bylo to nejak kratky. Ale pokud se zadari to tam narvat primo, proc ne. chce to omrknout _;
WISAStar
Odeslal: Tuesday 13 March 2007 - 20:09:37

NO nechapu ze to nekoho nenapadne ulomit.... radsi koupi za 300 redukci _; a nejaky radia tam maj misto pro tri ale ten treti je prazdnej...
Legend
Odeslal: Tuesday 13 March 2007 - 08:11:08

Stačí odlomit nebo odříznout třetí část iso konektoru, ta je jen pro display. U Sony a většiny dalších rádií vůbec nevadí, že jsou 3 iso spojené dohromady, sony má konektor na kabelech a jde připojit i do těch třech.
Anonymní
Odeslal: Tuesday 13 March 2007 - 02:16:14

kucí díky za info ve středu mám volno tak na to mrknu jak to tam je _;
JardaB
Odeslal: Sunday 11 March 2007 - 20:44:44

No tak ISO tam sice je, ale jsou to 3 konektory spojeny dohromady a do jinyho radia strcit nejdou...
WISAStar
Odeslal: Sunday 11 March 2007 - 20:35:49

kurna ja nevim na co porad redukce kdyz v omeze je z vyroby ISO ?????????????? __; ?lola
Host
Odeslal: Sunday 11 March 2007 - 20:25:13

Kup si rádio VDO _;
Martas
Odeslal: Sunday 11 March 2007 - 19:58:58

ISO konektor jde z toho supliku normalne odsroubovat, ale nepocitej s tim, ze ho tam nechas. Do toho origo "supliku" ti jiny radio pasovat nebude a zcela urcite bude mit konektor na jinym miste takze suplik ven a ke kazdymu slusnymu radiu by ti meli dodat ramecek do kteryho ho zastrcis a jehoz prostrednictvim bude ve strednim panelu drzet. Jinak pomerne kompletni sortiment maji napriklad zde Odkaz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1018 sec,0.0736 z toho dotazů.