• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v :: Re: manuál na omegu a
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
kamenkulus
Odeslal: Sunday 27 November 2005 - 11:07:52
hojky vám všem, před dvěma měsíci jsem nastoupil do vaší rodiny koupí zánovního opel 2.5 z 89 roku.
No a teď se v něm potřebuju vyznat, vyměnit nemrznoucí směs v chladiči atd. Myslel jsem si původně, že to bude legrace ale chyba lávky. Na takové veterány je to problém i pro zastoupení opla v Č.R.
Tak pokud mi budete moci nekdo poradit budu rád.
díky předem
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Tuesday 27 September 2022 - 16:08:05

Je ten manual Omega A jeste k mani?
bos
Odeslal: Tuesday 31 January 2006 - 17:10:32

Shiny ,já bych ho bral , psal jsem ti na tvýho emila , ale z práce to nedošlo , uvidim z domova dík y bos
shiny
Odeslal: Tuesday 31 January 2006 - 16:56:18

Měl bych doma mít manuál v češtině, kdo má zájem at napíše odívám se po něm jestli ho budu mít rád ho přenechám
Václav GT
Odeslal: Tuesday 10 January 2006 - 11:53:51

Tak dnes je tady ten manuál ke stažení naposled (odkaz viz.výše). Kdyby ho chtěl někdo ještě někdy v budoucnu, tak na Odkaz zadejte do vyhledávacího okna OpelOmega.pdf a v následujících 9-ti hodinách to máte ve svém počítači. _s103 (Tak pomalou odezvu mají ty ruské servery)
Václav GT
Odeslal: Thursday 05 January 2006 - 08:12:24

Avizovaný Manual Opel OmegaA je k dispozici ke stažení na adrese:
Odkaz
Václav GT
Odeslal: Friday 30 December 2005 - 07:51:11

Dílenský manuál na Omegu A (soubor pdf v ruštině) vyvěsím na net po 2.1.2006, odkaz zamechám na tomto vlákně. Bude k dispozici ke stažení 5 dní.
Lukáš
Odeslal: Tuesday 27 December 2005 - 16:55:51

Zdravím. Zachytil sem tu, že nabízíte dílenský manuál k Omeze A, ale přišel sem pozdě. Pokud to bude možné zašlete mi jej prosím na Email. Díky
Email
Odeslal: Sunday 25 December 2005 - 19:08:35

Anonymní napsal ...
mracekj@chello.cz napsal ...
Václav GT napsal ...
Mám dílenskou příručku na Opel Omega A. Je v ruštině a má velikost 75 MB. Jestli ji chceš, napiš svůj email.


Byl bych moc rád i za tu příručku i když je v ruštině.Předem moc děkuji.

Anonymní
Odeslal: Sunday 25 December 2005 - 19:07:53

mracekj@chello.cz napsal ...
Václav GT napsal ...
Mám dílenskou příručku na Opel Omega A. Je v ruštině a má velikost 75 MB. Jestli ji chceš, napiš svůj email.


Byl bych moc rád i za tu příručku i když je v ruštině.Předem moc děkuji.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0445 sec,0.0180 z toho dotazů.