• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira Hi-Fi :: Re: Zapojení radia
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
CannibalCZ
Odeslal: Saturday 15 May 2010 - 11:59:27
Zdavím
Prosím všechny o radu koupil jsem si autoradio sencor,ale po zapojení mi to nedrží paměť.Po každém zapnutí musim znovu ladit stanice,už jsem zkoušel všechno možné a furt nic.
Díky všem za rady
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Tuesday 10 August 2021 - 19:20:03

Zase další spam...?
Anonymní
Odeslal: Tuesday 10 August 2021 - 14:48:52

Dobrý den, četl jsem docela dobré rady třeba tady: Odkaz třeba by to mohlo pomoci.
wisastar
Odeslal: Sunday 16 May 2010 - 20:37:54

sony radio taky sviti a behaj na displeji texty a baterku to nevybije. tak ten sandal by taky nemel...
Martas
Odeslal: Sunday 16 May 2010 - 19:21:19

Madalv napsal ...

jestli se muzu pripojit se svym problem. Ja mam radio SENSAI (umi MP3, USB a SD a bylo hlavně ze babku), ale kdyz to pripojim primo na baterii, tak mi sviti dve kontrolky na radiu (vysunuti CD a pak jeste jedna). Mam obavy, ze by to vytriskalo baterku, kdyz to necham zapojene. Muzete nekdo poradit, jestli muze mit radio takovou spotrebu?


Dve LEDky budou mit tak cca. 0,05 A ... ale prece neni problem vzit jakejkoliv multimetr a zmerit odber celyho radia, pokud to bude nekde v radu jedny dvou desetin Amperu vubec bych se toho nebal.
Madalv
Odeslal: Sunday 16 May 2010 - 16:10:33

jestli se muzu pripojit se svym problem. Ja mam radio SENSAI (umi MP3, USB a SD a bylo hlavně ze babku), ale kdyz to pripojim primo na baterii, tak mi sviti dve kontrolky na radiu (vysunuti CD a pak jeste jedna). Mam obavy, ze by to vytriskalo baterku, kdyz to necham zapojene. Muzete nekdo poradit, jestli muze mit radio takovou spotrebu?
CannibalCZ
Odeslal: Sunday 16 May 2010 - 11:25:46

Jsem zapoměl dodat že jsem ho koupil z ruky a s těma drátkama jsem to zkoušel jako první,ale když jsem to přehodil tak mi radio sice drželo paměť ale hrálo i když jsem vyndal klíče ze zapalování a nefungoval mi alarma
Anonymní
Odeslal: Saturday 15 May 2010 - 22:30:35

A hlavne jsi vubec necetl navod. Pokud jsi ho koupil u nas tak bude urcite v CZ staci cist
Martas
Odeslal: Saturday 15 May 2010 - 12:09:16

Tak to jsi toho moc nezkousel vcetne hledani v tehle poradne !

Staci prehodit dva draty (nektera radia na nich i maji konektor a nebo prepinac na tele radia) .... obvykle je to cervenozluty a cerveny, nebo to najdes podle schematu zapojeni cos k radiu dostal.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0408 sec,0.0146 z toho dotazů.