• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Calibra :: CALIBRA :: Calibra motor :: Re: chyba 44
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Bomega
Odeslal: Friday 07 November 2008 - 23:03:59
cauvec calibraci,kamos ma calibru 2,0 16V rok 91 a pred tydnem mu chcipla a nejde vubec natocit,dnes sem mu vyblikal chybove kody a hlasi to chybu 44,diky za radu co je to za chybu,mejte se.
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Wednesday 04 September 2019 - 18:42:30

Urcite mas na obou koncich dobre zastrcenej kabel co vede od civky do rozdelovace ?
Anonymní
Odeslal: Sunday 01 September 2019 - 17:38:16

Dobrej, chtěl bych se zeptat mám Opel Calibra 2.0litr 8v kdys jedu rovné tak auto jak štakš jede ale jak začnu točit volantem například do zatáčky tak auto semi začne hádat jede na3 potom zase na rovině jede na 4 vimnenil sem palec svíčky cívku a pořád stejný neměl stim někdo zkušenost
cermi
Odeslal: Friday 23 October 2009 - 19:51:01

hele me to taky delalo a byl to ten snímac otacek klikového hrídele. Zahejbal jsem s kabelama u toho snímace a motor naskocil a když béžel tak sem zase zahejbal s tema kabelam a motor vzdechnuh
JOB
Odeslal: Saturday 08 November 2008 - 20:51:23

Jak píšou kluci,může to být ucpanej filtr,sejtko v nádrži atd...
Jerry
Odeslal: Saturday 08 November 2008 - 20:12:17

Viděl bych to taky tak. Když je chudá směs tak může být tak chudá že není žádná.
Šel bych po palivu.

Jerry

V každém případě se zkus mrknout k nám na stránky. jestli něco nenajdeš.

Odkaz
VGT
Odeslal: Saturday 08 November 2008 - 20:04:48

Přesně tohle se mi stalo, když mi za jízdy došel benzín. (rozsvítila se MIL a motor zdechl). A taky to pak nešlo nastartovat. V paměti závad, kterou jsem jen tak ze zvědavosti vyblikal, byl kód 44
Jerry
Odeslal: Saturday 08 November 2008 - 17:42:24

Na prvním obrázku je č. 2 "PŘÍRUBA GENERÁTORU PULZŮ, DOBA ZÁŽEHU" a na druhým je v tom místě vývod tak si myslím že to bude ono.
Tak že u motoru vlevo dole.

Jerry




Bomega
Odeslal: Saturday 08 November 2008 - 17:40:47

ta chyba 44 je-Lambda sonda - palivová zmes je príliš chudobná,co to jako znamena?????a mohlo by kvuli teto chybe auto nejet???proste toci a ani neskytne....
Jerry
Odeslal: Saturday 08 November 2008 - 16:58:19

Ahojky mrkni sem kamarádi to mají v tabulce.

Jerry

Odkaz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0702 sec,0.0278 z toho dotazů.